o mnie

ja

Hej, hej!

Mam na imię Michał. Bardzo lubię długie biegi po lesie. W letnie wieczory śmigam na deskorolce. Przeważnie słucham smutnych chłopców z gitarami, ale lubię też pozamiatać nóżką przy zimnych bitach. Inspiracji szukam w filmach Davida Lyncha i w klasyce kina lat 70-tych. Lubię gotować włoską kuchnię :) Jestem prze-szczęśliwym mężem i tatą. W 2021 r. zostałem maratończykiem.

Fotografia jest nie tylko moją wielką pasją, ale też sposobem na życie- już pierwsza praca, którą rozpocząłem po studniach (z wykształcenia jestem socjologiem- antropologiem kulturowym) polegała na przemierzaniu ulic z aparatem w ręku- byłem reporterem prasowym (w tym czasie wygrałem konkurs na najlepszy fotoreportaż magazynu Lajf).

Od kilku lat tworzę Love Art Photo– mój znak rozpoznawczy. Ukończyłem wiele branżowych warsztatów, m. in. Kurs Fotografii Ślubnej w Lubelskiej Szkole Fotografii. Wielokrotnie sam prowadziłem autorskie kursy fotograficzne dla młodzieży w rożnych lubelskich instytucjach kultury. Posiadam upoważnienie do fotografowania celebracji liturgicznych 😉

W 2020 r. moje dwie fotografie prezentowane były w ramach międzynarodowej wystawy WhoMan- Open Eyes Economy Summit w Krakowie. Moje zdjęcie zostało wyróżnione jako jedno z najlepszych na świecie (The Most Kickass Wedding Images from 2019) według międzynarodowej społeczności fotograficznej Looks Like Film!

Pracuję na terenie całej Polski, nie są też mi straszne sesje zagraniczne. Poza fotografią pomagam mojej żonie w jej pracowni ceramicznej Kafelcoffee.

 
 
 
 

Zapraszam

Michał